Yasemin Sakallıoğlu, “Zengin Oldun Diye Sürekli Yiyorsun” Diyen Takipçisine Verdiği Ters Köşe Cevapla Güldürdü

Yıllar evvel yayınlanan bir görüntüyle hayatımıza giren Yasemin Sakallıoğlu, mizah yeteneği, oyunculuğu ve samimiyetiyle hepimizin sevdiği bir isim hâline geldi!

Doğallığın resmen beden bulmuş hâli olan Yasemin, bir takipçisinin ‘Zengin oldun diye daima yiyorsun’ yorumuna verdiği karşılıkla hepimizi güldürdü! ????

Gelin yaşanan bu diyaloğa birlikte bakalım… ????

Yasemin Sakallıoğlu yıllar evvel annesini taklit ettiği bir görüntüyle girdi hayatımıza… Bankacılık bölümünde çalışan Sakallıoğlu, görüntüleriyle tanınmasının üzerine oyunculuğa yöneldi ve bu alanda eğitim aldı.

İçimizden bireylerin mizahını yaptığı görüntülerle toplumsal medyada resmen bir fenomene dönüşen Yasemin Sakallıoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Jet Sosyete üzere üretimlerde rol aldı. Şahan Gökbakar’ın yönettiği Zengo sinemasında ise başrolü üstlendi.

‘Doğru Koca Nasıl Seçilir’ isimli güldürü gösterisiyle birçok yerde sahne alan Sakallıoğlu, Harbiye’de rol alan birinci bayan komedyen unvanını da elinde bulunduruyor.

Yasemin Sakallıoğlu her geçen gün daha çok sevilip, yeni başarılara imza atmasına karşın hiç çizgisini bozmayan isimlerden. O denli ki hâlâ birinci günkü üzere doğal, alçak istekli ve alışılmış ki eğlenceli!

Bu makyajlı ve photoshoplu fotoğraflarına yaptığı yorumlar dün üzere aklımızda… 

‘Benim o denli bir ağzım burnum yok! Bakınca 35 bireye birden benzemişim!’ diyecek kadar da doğal komik bir insan kendisi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla yüzümüzü güldüren Sakallıoğlu, son olarak eşi Burak Yırtar ile bir fotoğrafını paylaştı ve aldığı kilolara isyan etti…

İsyanını da yeniden kendine has, komik bir lisanla yaptı. Tam da alışkın olduğumuz üzere…

Bir takipçisi ise alakasız bir biçimde, “Zengin oldun diye daima yeme sen de” yorumunda bulundu…

Yasemin Sakallıoğlu ise çabucak yanıtı yapıştırdı ve verdiği karşıt köşe yanıtla hepimizi güldürdü!

Bazı insanlara yorum yazarken, daha fazla düşünmek gerekiyor arkadaşlar! ????

Siz bu diyalog hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyurun yorumlara!