Nothing Phone (1) açık arttırmayla satılacak

Şeffaf art kasa dizaynıyla istediği ilgiyi üzerine çeken Nothing Phone (1), yelkenlerini yeni rüzgarlarla doldurmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya nazaran, 21 Haziran itibariyle üretilen birinci 100 akıllı telefon için açık arttırma yoluyla satışa başlanacak ve teklif vermek isteyen meraklılar 23 Haziran’a kadar bu açık arttırmaya katılabilecekler.

Bu açık arttırmaya katılabilmek için StockX hesabınızın bulunması koşul. Şayet bugüne kadar rastgele bir StockX hesabınız olmadıysa, 21 Haziran’a kadar yeni bir hesap açmanız açık arttırmaya katılabilmeniz için kâfi.

Nothing Phone (1) açık arttırmayla satılacak

Peki açık arttırmanın kuralları ne? Aslında son derecek kolay. Nothing tarafından üretilen ve seri numarası 1-100 ortası değişen birinci 100 akıllı telefon açık arttırma tekniğiyle satışa sunulmuş vaziyette. Kullanıcılar tarafından verilecek teklifler şayet en yüksek dengeli birinci 100 tekliften biriyse, teklif sahibi bu telefonlardan birini satın almış olacak.

Teklifleri kabul edilip bir Nothing Phone (1) almaya hak kazananlar yeni akıllı telefonlarına ise 5 hafta içerisinde kavuşabilecekler. Müddet biraz uzun gelebilir lakin şimdi yeni markanın resmi tanıtımının bile yapılmadığını hatırlatalım.

Bugüne kadar yalnızca paylaşılan görselleri ile tanıdığımız Nothing Phone (1) bilhassa şeffaf art kasasıyla dikkat çekiyor. Kimi bileşenlerini rahatlıkla görebildiğimiz bu art kasa da bilhassa kameranın ve birçok bileşenin etrafında bulunan led aydınlatmalar, telefona epey şık bir görünüm sunmuş. Bakalım Carl Pei’nin bu planı ne kadar başarılı olacak?