İzlerken Her Saniyesinde Aşka Olan İnancınızı Yeşertecek 10 Dizi Çifti

Aşka olan inancımızı yeşerten, izlerken içimizi ısıtan dizi çiftleri! ????

1. Marshall ve Lily – How I Met Your Mother

How I Met Your Mother dizisinin tatlı mı tatlı çifti Marshall ve Lily, neredeyse her sahnesinde izleyenleri pamuk üzere yapan partnerlerden birisi. Onlarınki birinci görüşte aşktı. Birbirlerini her daim güldüren, birbirleriyle ilgilenen, komiklik yapan halleri aşka olan inancımızı yeşertmeye yetiyor.

2. Jake ve Amy – Brooklyn Nine-Nine

Karakterleri birbirlerine zıt olan Jake ve Amy , Brooklyn Nine-Nine dizisinin cümbüşüne eğlence katan bir çift. Jake’in hayli şakacı yapısı Amy’nin kuralcı yapısına hayli karşıt düşse de ortalarındaki etkileşim, birbirlerini anlamaya çabalamaları, komik reaksiyonları ve şakalaşmalarıyla izleyiciyi kahkahaya boğmaya yetiyorlar.

3. Pam ve Jim – The Office

İkisine ilişkin dünyalarındaki konuşmaları ve şakalarıyla Pam ve Jim ikilisi o kadar gerçekçi ve bir o kadar şirin bir çift ki kamera kadrajında olmasalar bile insanın içinin sıcacık olmasını sağlıyorlar. Birbirini anlamak için konuşmalarına gerek bile olmayan bu çiftin cümbüşlerini izlemeye doyum olmuyor.

4. Luke ve Lorelai – Gilmore Girls

Bir kahveyle başlayan ilgilerinde romantizmi iliklerine kadar yaşayan Luke ve Lorelai çifti Gilmore Girls dizisini güzelleştiren çiftlerden birisi. Birbirlerine takviye olmayı bırakmayan Luke ve Lorelai ikilisi hayli hayatın içinden olan bir partnerlik alakasını gözler önüne seriyor.

5. Daphne ve Simon – Bridgerton

‘Zıtlıkların uyumu’ tam anlamıyla Daphne ve Simon çiftinin bağlantısını anlatan bir kelam. Birbirinden kişilik olarak epeyce farklı olan bu ikilinin dünya görüşü de pek misal değil. Lakin bu, onların birbirilerine duydukları tutkularının sönmesine asla müsaade vermiyor. Ortalarındaki kimya Londra’yı güzelleştiren bir yapıya sahip!

6. Monica ve Chandler – Friends

Gelmiş geçmiş en içten çiftlerden birisi de hiç kuşkusuz Monica ve Chandler ikilisidir. Uzun yıllara dayanan arkadaşlıkları, her daim birbirinin yanında olmaları, birbirlerine dayanak çıkmaları, insanı her daim güldüren bakışlarıyla aşka inanmayan insanları dahi aşka inandırırlar!

7. Serena ve Dan – Gossip Girl

Gossip Girl’in ana çifti olan Serena ve Dan, baht yapıtı karşılaştıkları bir aktiflik vasıtasıyla altı dönemlik dizinin başlangıcını yaparlar. Dizi boyunca ayrılıp barışan bu çiftin birbirlerine olan aşkları onları her seferinde tekrardan birlikte olmalarını sağlıyor. Dizinin sonunda, bir daha ayrılmayacakları üzerine birbirlerine kelam veren çiftin kavuşana dek onların çalkalantılı aşklarına şahit oluyoruz.

8. Jamie ve Claire – Outlander

İkinci Dünya Savaşından 1800’lü yılların İskoçya’sına uzanan dizideki Jamie ve Claire karakterleri yaşadıkları tutkulu aşklarıyla, sadakatin beden bulmuş hali olan bir çift. Her daim birbirlerine duydukları sevgi ve tutkularıyla aşka olan inancımızı arttıran bir çift…

9. Betty ve Jughead – Riverdale

Dizide Riverdale’in Güney ve Kuzey Yakasından gelen bu ikilinin bağlantılarını çocukluk arkadaşlığından romantik bir münasebete dönüştüğünü görüyoruz. Betty ve Jughead çifti Riverdale’de yaşanan gizemli olaylarını çözerken biz de onların birbirine olan aşklarını çözümlüyoruz.

10. Kim Shin ve Ji Eun-tak Guardian: The Lonely and Great God

Bir Goblin ve onun karısının aşkları üzerinden yürüyen dizinin şirin ve ana çifti olan Kim Shin ve Ji Eun-tak, dizinin her dakikasında birbirinden farklı hisler yaşamanızı sağlıyorlar. Gerek sevgiyi gerek hüznü barındıran kıssalarında birbirlerine olan aşkları hiç bitmiyor.