Evinde Binlerce İnsan Kemiği Bulunan Yamyam Seri Katil Celis’in Hayatı Belgesel Oluyor

Evinden binlerce insan kemiği çıkan yamyam seri katil Andres Filomeno Mendoza Celis’in hayatı belgesel oluyor. İşte bahsin ayrıntıları…

Geçtiğimiz yıl yakalanan Meksikalı yamyam seri katil Andres Filomeno Mendoza Celis, kıssası ve konutundan çıkan insan kemiği sayısıyla hepimizin yüreğini ağzına getirmişti!

Yakalanmasının akabinde meskeni uzun mühlet aranan ve takımlar tarafından binlerce insan kemiğine ulaşılan Celis’in hayatı artık de belgesel oluyor!

Öldürdüğü kurbanlarını hem yiyip hem de pişirdikten sonra komşularına ikram eden Celis’in bu hastalıklı hareketleri herkes tarafından büyük şokla karşılanmıştı.

Geçtiğimiz sene bulunan kemik sayısı 3700’lerde olurken son araştırmalarda 4600’lere kadar fırlamıştı ve bu da 73 yaşındaki yamyam katilin hayatını daha da merak konusu haline getirmişti.

En az 30 bayan öldürdüğü bilinen Celis’in hayatının belgesel olacağı Meksikalı yetkililer tarafından duyuruldu.

Meksika Ulusal Adalet Yüksek Mahkemesi tarafından yapılan duyuruda, Andres Filomeno Mendoza Celis’in hayatının anlatılacağı belgeselin ayrıntıları ve ismi açıklandı.

Yamyam seri katilin hayatı “Canibal, Indignacion Total” isimli diziyle ekranlara gelmeye hazırlanırken, bu belgeselin bilhassa toplumsal cinsiyete bağlı şiddet ve bayan cinayetleri hakkındaki farkındalığın artırılması için yapıldığı belirtildi.

Siz bu belgeseli izler misiniz?