Christian Bale Bir Gün Yeniden Batman Olabileceğini Açıkladı

Hollywood ve bilhassa de Batman takipçilerinin gündemini değiştirebilecek potansiyelde bir gelişme yaşandı. Dünyaca ünlü oyuncu Christian Bale, bir gün Batman serisine geri dönebileceğini söyledi. Lakin Oscar ödüllü oyuncunun Batman karakterine yine hayat verebilmesi için önemli bir koşulu var. Bu kuralın bir gün gerçek olup olmayacağını ise kimse bilmiyor.

ComicBook’a verdiği bir röportajda hususla ilgili açıklamalarda bulunan Christian Bale, Gotham’a dönebilmesi için koşulunun Christopher Nolan olduğunu söylüyor. Dünyaca ünlü oyuncuya nazaran Nolan, şayet bir gün yeni bir Batman için kolları sıvarsa, onunla birlikte olacak ve Batman‘e bir defa daha hayat verecek. Fakat Bale, bunun haricinde Batman karakterinde olmayacağını belirtti. Bunun nedeni de yeniden Christopher Nolan.

“O devirler, işi tadında bırakmak için üçleme üzerinde konuşmuştuk”

Christian Bale, o devirlerde Christopher Nolan ile görüştüklerini ve Kara Şovalye serisini tadında bırakmak için bir üçleme olarak kararlaştırdıklarını söylüyor. Fakat bu durum, bundan sonra Batman sineması olmayacağı anlamına gelmiyor. Böylesi bir durum gerçekleşir ve Christopher Nolan yeni bir Batman projesine başlarsa, çok büyük bir ihtimalle Christian Bale de o projede olacak ve bir defa daha Batman’e hayat verecek.