Belalı Karakol Konusu Nedir? Belalı Karakol Oyuncuları Kimlerdir?

2021 yılında vizyona giren Belalı Karakol sineması bu akşam Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Direktörlüğünü Joe Carnahan’ın yaptığı sinemanın senaryosunu Joe Carnahan ve Kurt McLeod kaleme alıyor. Aksiyon ve tansiyon çeşidindeki sinemanın başrollerinde ise Gerard Butler oynuyor. Pekala Belalı Karakol sineması konusu nedir? Belalı Karakol oyuncuları kimler? İşte merak edilenler…

Yaz dönemi ile birlikte kanallar yaz sinemalarıyla dolup taşıyor. Heyecan verici romantik güldürüler, dramalar, aksiyon ve kaygı sinemaları izleyicileri TV ekranlarına kitlıyor.

Bu sinemalardan biri de 28 Haziran (bu akşam) Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Belalı Karakol. Aksiyon ve tansiyon tipindeki sinema, izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşatacak üzere görünüyor. İşte Belalı Karakol sineması ile ilgili detaylar.

Belalı Karakol Konusu Nedir?

Acemi bir polis, profesyonel bir katil ve kaçacak yeri olmayan bir dolandırıcı ortasındaki savaşı anlatan Belalı Karakol’da birbirinden değişik olaylar dönüyor. Küçük bir polis karakolunda saklanmayı planlayan Teddy, karakolda beklenmedik bir sürprizler karşılaşır ve bu büyük bir savaşın başlanmasına neden olur.

Belalı Karakol Oyuncuları Kimlerdir?

  • Gerard Butler

  • Frank Grillo 

  • Alexis Louder 

  • Toby Huss

Duy Beni Sineması Fragmanı