Barış Akarsu “Merhaba” Filmine Dair Detaylar Belli Oldu!

28 yaşında fecî bir trafik kazası münasebetiyle doğum gününde hayatını kaybeden Barış Akarsu, herkesin sevdiği isimlerden bir tanesi. Ünlü müzikçi Barış Akarsu’nun hayatının beyazperdeye yansıyacak olması büyük bir yankı uyandırmıştı. Başrolünde İsmail Ege Şaşmaz’ın yer alacağı dizide bayan karakter ise olay yaşanmasına sebep olmuştu. Sinemanın tüm takımı muhakkak oldu…

Ünlü isim Barış Akarsu’nun hayatının sinemaya taşınacağı açıklandığından beri, müzikçinin hayranları sinemaya dair ayrıntıları büyük bir merakla bekliyor. Sinemada Akarsu’nun hayatını İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Filmde İsmail Ege Şaşmaz’a eşlik edecek öteki başrolün Aslı Bekiroğlu olacağı öğrenilmişti. Ama Bekiroğlu, bir merasimde yaptığı konuşmalar hasebiyle fazlaca reaksiyon gördüğü için sinemadan çekilmek durumunda kalmıştı.

Bekiroğlu’nun yerine ise şimdilerde Üç Kız Kardeş dizisinde gördüğümüz genç oyuncu Almila Ada geçmişti.

Sabırsızlıkla beklenen Barış Akarsu “Merhaba” sinemasından birinci teaser afişi yayınlandı. Birebir vakitte sinemanın oyuncu takımı da açıklandı.

Mert Dikmen ve Can Anar’ın kaleminden çıkacak sinemada; Ebru Nil Aydın, Burak Satıbol, Metin Coşkun, Şafak Pekdemir ve Hüseyin Avni Danyal üzere isimler yer alacak.

Filmin müziklerini Mce Jingles ve Eser Taşkıran üstleniyor. Fikri Şahane Yapım elinden çıkacak sinema büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.