Amouranth, OnlyFans’ten Kaç Para Kazandığını Açıkladı

Siz ne düşünüyorsunuz bilemeyiz lakin son vakitlerde OnlyFans influencer’ları ‘gelir’ açıklamalarıyla oldukça gündemde. Gün geçmiyor ki bir OnlyFans ünlüsü daha gelirini açıklamasın. Daha geçtiğimiz ay içerisinde sizlere OnlyFans gelirini açıklayan influencer’ların haberini yapmıştık. Hatta bunlardan biri de Türk’tü.

Şimdi ise evvel Twitch’teki ‘HotTub’ yayınları ile gündeme gelen ve sonrasında OnlyFans hesabı açarak ününe ün katan tanınan yayıncı Amouranth, OnlyFans’ten bugüne kadar toplam ne kadar kazandığını açıkladı.

Toplamda 33.760.272 dolar, yani 583.151.306 Türk Lirası

Amouranth’ın Twitter üzerinde yaptığı paylaşımdan görebileceğiniz üzere kendisinin OnlyFans’ten elde ettiği toplam gelir tam 33 milyon 760 bin 272 dolar. Doğal bu brüt gelir, net geliri ise 466.493.397 Türk Lirasına tekabül eden 27.006.617 dolar.

Amouranth şu anda içerik ürettiği platformlarda en çok izlenen bayan yayıncılar arasında yer alıyor. Twitch’te geçirdiği müddet boyunca Amouranth, yayın içeriği sebebiyle çok sayıda ban yedi yahut hesabı askıya alındı. Yayıncı daha evvel OnlyFans’a geçmenin bir yetkilendirme problemi olduğunu belirtmiş ve platformu Twitch’ten çok daha inançlı bir ortam olarak tanımlamıştı.

Kendisi OnlyFans’tan ayda 1,5 milyon dolardan fazla kazandığını belirterek bunun ne kadar çıkarlı bir iş olabileceğini anlatan Amouranth, attığı tweet’te “Bu Parayla ilgili değil, bir bildiri göndermekle ilgili” diyor. Pekala siz Amouranth ve öteki yayıncıların OnlyFans gelirleri ve bu gelirlerini paylaşmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?