19 Haziran Süper Loto Sonuçları: 19 Haziran Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası ve Kazandıran Numaralar!

Milli Piyango Yönetimi tarafından her Salı, Perşembe ve Pazar akşamları 21:30’da düzenlenen, Muhteşem Loto’da haftanın son çekilişi gerçekleşti. Baht oyunu severler sabırsızlıkla Harika Loto sonuçlarını internet üzerinde araştırmaya başladı. Üstün Loto’da 6 numarayı yanlışsız iddia edenler büyük ikramiyeyi elde etme bahtı yakalayacak. Pekala Harika Loto sonuçları açıklandı mı? 19 Haziran Üstün Loto’da kazandıran numaralar ne oldu? İşte 19 Haziran Üstün Loto sonuç sorgulama sayfası…

19 Haziran Muhteşem Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun düzenlemiş olduğu Muhteşem Loto’da haftanın son çekilişi bu akşam açıklandı. Noter ve Ulusal Piyango yetkilileri eşliğinde canlı yayında düzenlenen çekilişin sonuçları resmi web sitesi üzerinden ilan edildi. 6 numarayı gerçek bilenin büyük ikramiyeyi elde etme bahtı yakalayan çekilişin ayrıntıları merak konusu oldu. 19 Haziran Üstün Loto sonuçlarına erişmek için sayfamızdaki sonuç ekranını inceleyebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Süper Loto Sonuç Sayfası

19 Haziran Üstün Loto Sonuçları Açıklandı!

19 Haziran Muhteşem Loto’da kazandıran numaralar; 5, 7, 30, 33, 50, 53 oldu. 6’lıyı tutturabilen kimse çıkmazken 34.817.509,38 TL büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti.

19 Haziran Harika Loto Sonuç Sorgulama Sayfası