19 Haziran Şans Topu Sonuçları Açıklandı: 19 Haziran Şans Topu Kazandıran Numaralar ve Sonuç Sorgulama Sayfası

19 Haziran Baht Topu sonuçları, baht oyunu severler tarafından merak edilmeye başlandı. Ulusal Piyango Yönetimi tarafından, her Çarşamba ve Pazar akşamları 20:00’da gerçekleştirilen Baht Topu’nda haftanın son çekiliş heyecanı bu akşam yaşandı. 5+1’i tutturan şanslı kişinin büyük ikramiyeyi kazanma bahtı elde ettiği Baht Topu’nda bu akşamın kazandıran numaraları ne oldu? Talih Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 19 Haziran Talih Topu sonuç sayfası…

19 Haziran Talih Topu Sonuçları Açıklandı mı?

19 Haziran Pazar Baht Topu’nda haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleşti. Ulusal Piyango ve noter eşliğinde gerçekleştirilen çekilişin sonuçları, canlı yayında açıklanmasının çabucak akabinde resmi web sitesi üzerinden takip edenler ile paylaşıldı. 5+1’i gerçek bilen şanslı kişinin büyük ikramiyeye sahip olacağı çekilişin ayrıntıları araştırılmaya başlandı. 19 Haziran Baht Topu sonuçlarına erişmek için sayfamızdaki sonuç ekranını inceleyebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Şans Topu Sonuç Sayfası

19 Haziran Talih Topu Sonuçları Açıklandı!

19 Haziran Talih Topu’nda kazandıran numaralar; 25, 26, 29, 31, 33, 13 oldu. 5+1’i tutturabilen iki kişi 941.619,15 TL büyük ikramiyenin sahibi oldu.

19 Haziran Talih Topu Sonuç Sayfası